Bruki klinkierowe Roben

|   BRUK KLINKIEROWY SEMPIONE   |
 
przejdź do:Pruszyński - Blachy, Pokrycia dachowe

Pruszyński - Blachy, Pokrycia dachowe
                                                     
 
BRUK KLINKIEROWY SEMPIONE
 
SEMPIONE
czerwona cieniowana podpalana, z fazą
 
Opis produktu
 
Klinkierowa kostka brukowa o wymiarach 240 x 59 x 52 mm i ciemnym, czerwonym kolorze z domieszką brązu. Łączy w sobie wysoką wytrzymałość oraz estetykę. Najwyższej jakości glina w kolorze oraz zaawansowana technologia jej wypalania czynią kostkę klinkierową brukową bardzo twardą i wytrzymałą mechanicznie, a także odporną  na ścieranie. Dzięki temu jest to doskonały materiał na podjazdy oraz inne nawierzchnie wokół domu.
 
 
 
 
 
 
 
 
Czerwona 
cieniowana, z fazą
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SEMPIONE
brązowoczerwona, z fazą
 
Opis produktu
 
Klinkierowa kostka brukowa o wymiarach 240 x 59 x 52 mm i nasyconym, czerwonym kolorze. Łączy w sobie wysoką wytrzymałość oraz estetykę. Najwyższej jakości glina w kolorze oraz zaawansowana technologia jej wypalania czynią kostkę klinkierową brukową bardzo twardą i wytrzymałą mechanicznie, a także odporną  na ścieranie. Dzięki temu jest to doskonały materiał na podjazdy oraz inne nawierzchnie wokół domu. Barwa kostki brukowej uzyskiwana jest w procesie wypalania a nie dodawania sztucznych barwinków, więc nie zmienia ona koloru nawet pod wpływem stałego działania promieni słonecznych.
 
 
 
 
 
Brązowoczerwina
z fazą
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
SEMPIONE
niebieska cieniowana, z fazą
 
Opis produktu
 
Klinkierowa kostka brukowa o wymiarach 240 x 59 x 52 mm, która mieni się w słońcu różnymi odcieniami niebieskiego. Łączy ona w sobie wysoką wytrzymałość oraz estetykę. Najwyższej jakości glina w kolorze oraz zaawansowana technologia jej wypalania czynią kostkę klinkierową brukową bardzo twardą i wytrzymałą mechanicznie, a także odporną  na ścieranie. Dzięki temu jest to doskonały materiał na podjazdy oraz inne nawierzchnie wokół domu. 
 
 
 
 
 
 
 
Niebieska
cieniowana, z fazą
 

 

przejdź do:Pruszyński - Blachy, Pokrycia dachowe


 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.
 
Copyright 2020 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl