Dachówki betonowe Braas

|  CELTYCKA  |  BAŁTYCKA  |  ROMAŃSKA  |  GRECKA  |  REVIVA  |  TEVIVA  |  TEGALIT PROTEGON  |
 
 
 

Celtycka
 
Dachówka Celtycka, oferowana na naszym rynku już od 14 lat, jest najpopularniejszym i najczęściej kupowanym modelem Braas w Polsce już od momentu wprowadzenia na rynek. Sekret jej sukcesu tkwi w ponadczasowym designie – jej symetryczny profil daje harmonijny obraz pokrycia. Model ten jest produkowany w dwóch wariantach - w technologii Lumino lub Cisar.
 
 
 
 
Dostępne kolory:
 
Brązowy
Ceglany
Ciemnoczerwony
Czarny
Grafitowy
Brązowy Cisar
Grafitowy Cisar
Ceglany Cisar
 
 
 
 
 
 
 

Bałtycka
 
Asymetryczna fala dachówki Bałtyckiej sprawia, iż na każdym dachu powstaje ciekawa gra światła i cieni.Wyjątkowy wdzięk tego charakterystycznego profilu ceniony jest w całej Polsce.
 
 
 
 
 
 
 
Dostępne kolory:
 
Brązowy
Ceglany
Grafitowy
Kasztanowy
Czarny
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Romańska
 
Od półwiecza profil dachówki romańskiej wyznacza trendy w krajobrazie polskich i europejskich dachów. Można na niej polegać, ponieważ charakteryzuje się klasyczną formą, dzięki czemu znajduje uniwersalne zastosowanie na dachach małych budynków, jak i wytwornych willi.
 
 
 
 
 
Dostępne kolory:
 
Brązowy
Lumino
Ceglany
Lumino
Grafitowy
Lumino
Kasztanowy
Cisar
Ceglany
Cisar
Grafitowy
Cisar
Czarny
Cisar
 

Grecka
 
Dachówka Grecka, dzięki niej uzyskacie Państwo efekt silnego, masywnego, przyciągającego oko dachu o wyraźnym rysunku.
 
 
 
 
 
 
 
 
Dostępne kolory:
 
Brązowy
Ceglany
Czarny
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Reviva
 
Reviva jest czymś wyjątkowym wśród dachówek. Łączy ona klasyczny kształt karpiówki z zaletami zakładkowych dachówek profilowanych (mniejszy ciężar m2, szybkość układania, trwałość). Dzięki technologii, dachówka Reviva posiada wysoką wytrzymałość, wyrazisty i bardzo trwały kolor oraz gładką powierzchnię. Model ten podkreśli piękno dachów o różnych kształtach a dzięki swojej niskiej wadze jest idealnym rozwiązaniem na remontowane dachy.
 
 
 
Dostępne kolory:
 
Ceglana
Czarny
Rustykalna
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

Teviva
 
Dachówka Teviva charakteryzuje się prostym, nowoczesnym kształtem i czystą linią. Jej płaska forma podkreśli nowoczesny styl współczesnej architektury. Dzięki swoim walorom sprawdzi się zarówno na budynkach nowobudowanych jak i remontowanych. Oferowane kolory pasują do szerokiej gamy kolorystycznej aktualnie stosowanej na elewacjach budynków.
 
 
 
 
 
 
Dostępne kolory:
 
Czarny
Cisar
Grafitowy
Cisar
 
 
 
 
 
 
 
 

Tegalit Protegon
 
Nowoczesny design – wyraźnie poprowadzone linie i geometryczny wzór. Tegalit doskonale sprawdzi się na dachu nowobudowanego budynku, nadając mu efektowny, nowoczesny wygląd. Jednak jej elegancki i prosty kształt pozwala również użyć ją na obiektach remontowanych. Oryginalny i nieszablonowy kształt wielokrotnie nagradzanej dachówki uzupełniają cztery ciekawe barwy.
 
 
 
Dostępne kolory:
 
Ceglany
 
Ciemnoszary
 
Grafitowy
 
Brąz
kolonialny
 
 
 
 
 
 
 

 

 

 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.

 

Copyright 2023 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl