Komunikacja dachowa Braas

|   KOMUNIKACJA DACHOWA   |
 
przejdź do:

 
 
 
 
 
 
KOMUNIKACJA DACHOWA
 

 

Dachówka do mocowania płotka przeciwśnieżnego / uchwyt do mocowania płotka / płotek przeciwśnieżny

 

Kompletny system zabezpieczający przed osuwaniem się śniegu z dachu. Maksymalny rozstaw uchwytów wynosi 90 cm. Na obszarach o dużych opadach śniegu rozstaw ten należy odpowiednio zmniejszyć.

 

 

Dachówka do mocowania belki przeciwśnieżnej / uchwyt do mocowania belki przeciwśnieżnej

Kompletny system zabezpieczający (belka - poza ofertą Braas) przed obsuwaniem się śniegu z dachu. Maksymalny rozstaw uchwytów wynosi 90 cm. Na obszarach o dużych opadach śniegu rozstaw ten należy odpowiednio zmniejszyć.

 

 

Stopień z uchwytem

Element mocowany na specjalnej dachówce pod stopień, umożliwiający komunikację na dachu. Powierzchnia górna zapobiega gromadzeniu się śniegu,  oblodzeniu i poślizgnięciu, a uchwyt zdecydowanie podwyższa bezpieczeństwo osób korzystających ze stopni. Wykonany jest z aluminium i powlekany w kolorach dachówek. Umożliwia wypoziomowanie w zakresie od 15° do 52° pochylenia połaci dachowej.

 

Ława kominiarska duża

Tworzy pomost, na którym bezpiecznie można stać. Zapewnia bezpieczeństwo osobom przebywającym na dachu (np. kominiarzom). Powierzchnia górna zapobiega gromadzeniu się śniegu, oblodzeniu i poślizgnięciu. Wykonana z aluminium i powlekana w kolorach dachówek. Długość 88cm.

 

 

Ława kominiarska mała

Tworzy pomost, na którym bezpiecznie można stać. Zapewnia bezpieczeństwo osobom przebywającym na dachu (np. kominiarzom). Powierzchnia górna zapobiega gromadzeniu się śniegu, oblodzeniu i poślizgnięciu. Wykonana z aluminium i powlekana w kolorach dachówek. Długość 41cm.

 

 

Wspornik do ław kominiarskich

Element łączący ławy z dachówkami pod stopień. Dzięki łukowej podstawie i odpowiedniemu wyprofilowaniu dachówki pod stopień umożliwia wypoziomowanie ław w zakresie od 15° do 52° pochylenia połaci dachowej.

 

 

 

przejdź do:


 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.
 
 
Copyright 2023 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl