Komunikacja dachowa MDM

|   KOMUNIKACJA DACHOWA   |
 
przejdź do:

 
 
 
KOMUNIKACJA DACHOWA
 
ŁAWA KOMINIARSKA STALOWA
 
 
Opis produktu:
 
Umożliwia sprawne i bezpieczne poruszanie się po powierzchni dachu. Spełnia wymagania normy EN 516. Dobrze zabezpieczona antykorozyjnie, mocowana za pomocą systemowych rozwiązań mdm®. Dostępna w kilku różnych długościach: od 0,4 do 3 m, a także w pakietach SMART mdm® (ława 0,4 bądź 0,8 + wsporniki + mocowniki + śruby montażowe).
 
 
 
 
 
 
ŁĄCZNIK ŁAWY KOMINIARSKIEJ
 
 
Opis produktu:
 
Stosowany do łączenia dwóch ław kominiarskich w dłuższe odcinki. Ławy należy łączyć przy użyciu dwóch elementów w każdym miejscu łączenia. W komplecie z łącznikiem znajdują się śruby montażowe.
 
 
 
 
 
 
 
MOCOWNIK ŁAWY KOMINIARSKIEJ
 
Opis produktu:
 
W połączeniu ze wspornikiem służy do prawidłowego zamontowania ławy kominiarskiej do konstrukcji dachu. W komplecie wraz z mocownikiem znajdują się śruby montażowe. W komplecie wraz z mocownikiem znajdują się śruby montażowe

 

 

 

 

 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.
 

 

 

Copyright 2023 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl