Orynnowanie Lindab

|   RYNNY   |   RURY SPUSTOWE   |   RYNNY PROSTOKĄTNE   |   
 
przejdź do:

 
 
RYNNY
 
Najlepszy stalowy system rynnowy. Estetyka i elegancja dla Twojego domu…
Lindab Rainline jest dostępny w 10 unikatowych kolorach, które można śmiało łączyć i mieszać dopasowując do koloru elewacji lub dachu, podkreślając tym samym indywidualny charakter każdego domu. 
 
 
 
PRODUKTY:
LEGENDA          więcej szczegółów:
Kolorystyka             więcej szczegółów:
 
     
 
 
 
 
 
przejdź do:

 
 
RURY SPUSTOWE
 
Wszystkie elementy systemu rynnowego są efektem współpracy inżynierów i wykonawców. zostały zaprojektowane tak, aby system stanowił integralną całość , szczelny i prosty w montażu. Poza elementami standardowymi jak wpusty, klamry, rurhaki czy denka w grupie produktów Lindab Rainline są również akcesoria takie jak: wyłapywacz deszczówki, końcówki do odpływu, trójniki, czyszczaki i inne.
 
PRODUKTY:
LEGENDA          więcej szczegółów:
Kolorystyka             więcej szczegółów:
 
     

 

przejdź do:

 
 
RYNNY PROSTOKĄTNE
 
Lindab Rainline to stal galwanizowana (275  g cynku na m2) powlekana dodatkowo specjalnie utwardzaną powłoką polimerową (Elite). Zastosowanie takiej technologii produkcji sprawia, że system jest bardzo wytrzymały, odporny na warunki atmosferyczne, wahania temperatur, uszkodzenia mechaniczne, dlatego na kompletny, oryginalny system (zamontowany ze wszystkimi oryginalnymi akcesoriami) udzielana jest pisemna 30-letnia gwarancja. 
 
PRODUKTY:
 
 
         

 

p

przejdź do:

 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.
 

 

Copyright 2022 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl