Pokrycia metalowe Bud Mat

|   BLACHODACHÓWKA   |   BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE   |
 
przejdź do:   Pruszyński - Blachy, Pokrycia dachowe   

BLACHODACHÓWKA
 
 
►Najlepsze wzory blachodachówki produkowane z najwyższej jakości szwedzkiej stali dostarczanej przez renomowany koncern hutniczy SSAB,
►Indywidualny Certyfikat Dachu potwierdzający jakośćproduktu,
Do 30 lat gwarancji,
►Zabezpieczona najlepszymi powłokami ochronnymi,
►Łatwy i szybki montaż,
►Najbardziej ekonomiczne rozwiązanie na dach – niewielki ciężar blachodachówki pozwala na jej zastosowanie przy renowacji starych obiektów, a przy budowie nowych daje możliwość wykonania lżejszej konstrukcji więźby dachowej, co sprawia, że pokrycie jest bardziej ekonomiczne,
►Estetyczna oraz łatwa w utrzymaniu czystości.
 
 
 
 
ARIA Aria barw
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opis produktu
 
Jedno z najnowocześniejszych stalowych pokryć dachowych na polskim rynku. Jakość i trwałość potwierdzona gwarancją do 30 lat, dzięki zastosowaniu do produkcji szwedzkich blach. Niewielki ciężar blachodachówki sprawia, że idealnie sprawdza się zarówno na nowych obiektach mieszkalnych jak i obiektach odnawianych. Atrakcyjny wygląd, ciekawy i innowacyjny kształt oraz szeroki wybór kolorystyki pozwala na precyzyjne dostosowanie pokrycia dachowego do elewacji budynku i jego otoczenia.
 
 
SARA Szczytowe osiągnięcie
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opis produktu
 
Jedna z najbardziej rozpoznawalnych blachodachówek na rynku. Wielokrotnie nagradzana: za jakość, estetykę oraz tradycyjne wzornictwo przywodzące na myśl pokrycie ceramiczne. Jest szczególnie ceniona przez wykonawców oraz Klientów za: elegancję, łatwość montażu i szczególną trwałość - do 30 lat gwarancji. Dzięki możliwości wykonania jej w dowolnym kolorze, potrafi spełnić nawet najbardziej wyrafinowane oczekiwania. Dzięki temu doskonale sprawdza się zarówno na nowych, remontowanych jak i zabytkowych obiektach dodając im wyrazistego i niepowtarzalnego charakteru.
 
 
ZEFIR Najwyższa opłacalność
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Opis produktu
 
Najbardziej ekonomiczna z dostępnych na polskim rynku blachodachówek dzięki wydłużonej linii modułu. Mistrzowsko łączy jakość z trwałością, estetykę wykonania z nieograniczonymi możliwościami zastosowania oraz prostotę z łatwością i szybkością montażu. Doskonale nadaje się do wykonywania stalowych i nowoczesnych pokryć na obiektach użyteczności publicznej, kompleksach przemysłowych, budynkach wielkogabarytowych, a także obiektach gospodarczych.
 
 
 
przejdź do:   Pruszyński - Blachy, Pokrycia dachowe   

BLACHODACHÓWKI MODUŁOWE

 
 
MURANO
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KOLORYSTYKA                  ►więcej szczegółów:
 
 
Opis produktu
 
Kształt blachodachówki Murano wyróżnia się pięcioma płaskimi powierzchniami, wzdłużnymi wzmocnieniami oraz sześcioma wypukłymi falami. Posiada specjalnie uformowane naroża dla dokładnego przylegania arkuszy. Efekt: idealnie równa połać dachu. Specjalnie zaprojektowana przednia krawędź arkusza pozwala na swobodne odrywanie się skroplin wody i wentylację dachu. Arkusze pasują do siebie idealnie i mają gotowe otwory montażowe wraz z wykonanymi pod kątem leżniami pod uszczelki, co umożliwia bezpieczne i łatwe prowadzenie wkrętarki bez zarysowania powierzchni dachu.
 
 
 
 
VENECJA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
KOLORYSTYKA                  ►więcej szczegółów:
 
 
Opis produktu
 
Blachodachówka modułowa Venecja to innowacyjny i wyjątkowy produkt przeznaczony na pokrycia dachowe.
 
Blachodachówka wytwarzana jest ze szwedzkich blach (SSAB) z powłoką Prelaq X-Matt oraz dodatkowo także z blach niemieckich z matową powłoką D-Matt oraz powłoką z połyskiem S-Pure. Produkt wyróżnia się unikalnym kształtem - 5 falami dolnymi i 6 wierzchołkami - a ponadto posiada specjalnie uformowane naroża, aby umożliwić idealne składanie i przyleganie do siebie arkuszy na powierzchni dachu.
 
 
 

 

 

 

 

 

 

 

 

przejdź do:   Pruszyński - Blachy, Pokrycia dachowe   

 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.
 
Copyright 2023 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl