Pokrycia metalowe Pruszyński

|   BLACHODACHÓWKA   |   BLACHODACHÓWKA   PANELOWA   |
 
przejdź do:    

Pruszyński - Blachy, Pokrycia dachowe
 
BLACHODACHÓWKA
 
 
 
 
Blachodachówka jest eleganckim i trwałym pokryciem dachowym nadającym się na wszystkie rodzaje dachów stromych. Łącząc w sobie tradycję z nowoczesną technologią znajduje zastosowanie przy budowie domów jedno- i wielorodzinnych, budynków gospodarczych, obiektów sakralnych oraz przy renowacji starych dachów.
 
 
 
GRYF
 
Opis produktu
 
Blachodachówka GRYF to opcja dla osób preferujących pokrycia dachowe dostarczane w arkuszach ciętych na wymiar. W tej postaci doskonale nadają się na dachy o prostej konstrukcji, gdyż ich zastosowanie oznacza oszczędność czasu i mniejsze koszty przy zachowaniu wizualnych zalet blachodachówki panelowej TUR. GRYF dostępny jest we wszystkich powłokach z naszej oferty w 27 kolorach podstawowych z palety RAL i RR. 
 
 
Kolorystyka            zobacz szczegóły ►
 
 
 
 
 
OPTIMA Arad
 
Opis produktu
 
OPTIMA Arad to blachodachówka produkowana na konkretną długość. Arkusze montowane są klasycznie jak pozostałe blachodachówki w ofercie firmy Blachy Pruszyński.  OPTIMA Arad dostępny jest we wszystkich powłokach z naszej oferty w 27 kolorach podstawowych z palety RAL i RR.
 
 
 
 
Kolorystyka            zobacz szczegóły ►
 
 
 
 
 
KRON
 
Opis produktu
 
Nowoczesny kształt nadaje budynkom, w których dach pokryty został blachodachówką KRON indywidualny charakter.  Blachodachówka KRON została nagrodzona Złotym Medalem Międzynarodowych Targów Poznańskich BUDMA 2005. Kształt blachodachówki została opracowany został przez Pruszyński Sp z o.o. i jest chroniony
 
 
 
 
Kolorystyka            zobacz szczegóły ►
 
 
 
 
 
SZAFIR
 
Opis produktu
 
Klasyczny kształt imitujący tradycyjną dachówkę ceramiczną. Produkowana jest w dwóch wariantach długości modułu 350 i 400 mm.  Blachodachówka Szafir został nagrodzona POLSKIM GODŁEM PROMOCYJNYM XIII edycji Teraz Polska.
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
RUBIN PLUS
 
Opis produktu
 
Najnowsza blachodachówka w ofercie naszej firmy. Kształt od początku do końca opracowany przez Pruszyński Sp z o.o. z uwzględnieniem odpowiednio wysokich walorów estetycznych przy zachowaniu doskonałych parametrów użytkowych - szerokość kryjąca arkusza to 1150 mm !!!
 
 
 
 
Kolorystyka            zobacz szczegóły ►
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
przejdź do:    

 
Pruszyński - Blachy, Pokrycia dachowe
 
BLACHODACHÓWKA PANELOWA
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 
Firma Blachy Pruszyński prezentuje najbogatszą na polskim rynku ofertę stalowych pokryć modułowych.  Panele i blachodachówki modułowe to coraz popularniejsze materiały do krycia dachów. Źródłem powodzenia jest szereg niewątpliwych zalet, wśród których należy wymienić:
  • prosty i szybki montaż
  • ograniczenie odpadów do minimum (nawet przy najbardziej skomplikowanych połaciach)
  • dostępność od ręki
  • łatwy i bezpieczny transport (pokrycia są starannie opakowane na paletach)
  • oryginalne wzornictwo i montaż maskujący wkręty (blachodachówka ARAD Premium)
Wyroby blaszane produkcji firmy Blachy Pruszyński mają 10-15 lat gwarancji, a ich żywotność wynosi od 25 lat (blachy ocynkowane) do 40-50 lat (blachy wielowarstwowe, mające powłokę poliuretanową). 

 

 

 

TUR - blachodachówka panelowa
 
Opis produktu
 
Blachodachówka panelowa TUR dostępna jest w postaci jedno i dwumodułowych paneli. Nowy kształt to rozszerzenie dotychczasowej, najbogatszej na rynku oferty pokryć modułowych. Blachodachówki panelowe dostępne są od ręki i idealnie sprawdzają się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując  minimalną ilość odpadów.
 
 
 
Kolorystyka            zobacz szczegóły ►
 
 
 
 
 
Panel dachowy - REGLE
 
Opis produktu
 
Panele dachowe REGLE to nowe pokrycie w ofercie stanowiące odpowiedź na coraz popularniejszy trend budowania domów z bali, zajazdów i restauracji o charakterze regionalnym. REGLE swym kształtem przypominają gont drewniany i są dedykowane głównie budynkom drewnianym oraz domom o architekturze stylu zakopiańskim.  Pokrycie REGLE w postaci jednomodułowych paneli produkowane jest w dwóch doskonałych powłokach: poliuretan połysk (5 kolorów) oraz poliuretan matowy PURMAT (6 kolorów).
 
Kolorystyka            zobacz szczegóły ►
 
 
 
 
 
MODUS Estetika - blachodachówka panelowa
 
Opis produktu
 
MODUS Estetika to blachodachówka docinana po krawędzi, dostępna jest w postaci jedno i dwumodułowych paneli. Idealnie sprawdzają się jako pokrycia dachów o skomplikowanej połaci, gwarantując  minimalną ilość odpadów. Pokrycie dostępne w powłokach poliester połysk i matowy z 10-letnią gwarancją oraz PURMAT z 30-letnią gwarancją.
 
 
 
 

 

 

 
ARAD Premium - blachodachówka panelowa
 
Opis produktu
 
ARAD Premium to blachodachówka dostarczana jako panele z gotowymi otworami montażowymi, pomyślana w ten sposób aby żaden wkręt nie zakłócił harmonii połaci dachowej. Pokrycie dostępne wyłącznie w powłoce PURMAT z 30-letnią gwarancją
 
 
 
 
 
Kolorystyka            zobacz szczegóły ►
 

 

 

BOND - blachodachówka z posypką kwarcową - panelowa
 
Opis produktu
 
Blachodachówka Bond Exclusive to lekkie pokrycie dachowe z posypką kamionkową. Podstawę pokrycia tworzy wysokiej jakości blacha stalowa ze specjalnym wykończeniem powierzchni – metalizowaną termicznie warstwą ALUSAT – stopem aluminium, cynku oraz krzemu. Pokrycie jest produkowane w 6 podstawowych kolorach i w 6 na życzenie Klienta.
Pięcioczęściowa konstrukcja dachówki upraszcza montaż i obniża ilość strat materiału do minimum.
 
Kolorystyka            zobacz szczegóły ►
 
 

 

 

 

 

 

 

przejdź do:    


 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.

 

Copyright 2020 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl