Termoizolacje Recticel

|   TERMOIZOLACJE  |

 

przejdź do: 

TERMOIZOLACJE
 
EUROFLOOR
 
 
Dobra izolacja podłóg musi spełniać szereg wymagań. Pierwszym i najważniejszym jest izolacyjność płyt, która musi być tak wysoka jak to tylko możliwe. Przestrzeń przeznaczona na izolacje w konstrukcji podłogi jest zazwyczaj bardzo ograniczona. Cienkie płyty odznaczające się niskim współczynnikiem lambda takie jak Eurofloor oferują idealne rozwiązanie problemu.
 
EUROFLOOR 300
 
 
Nowy Eurofloor 300 to najcieńsza izolacja posadzki z najwyższym wspólczynnikiem wytrzymałości na nacisk.
 
EUROTHANE AL
 
 
Oferując klientom Eurothane Al Recticel proponuje najlepszy rodzaj izolacji czy to w przypadku magazynów czy budynków inwentarskich. Eurothane Al zostało dostosowane, aby spełnić specyficzne wymagania sektora rolniczego. Płyta zapewnia optymalne warunki wewnątrz budynków i minimalizuje ewentualne straty. Dzięki efektywnej izolacji, Twoje produkty pozostają najlepszej jakości.
 
EUROTHANE AL Quattro
 
 
Oferując klientom Eurothane Al  Quattro Recticel proponuje najlepszy rodzaj izolacji przeznaczony szczególnie do budynków inwentarskich. Eurothane Al Quattro zostało tak dostosowane, aby spełnić specyficzne wymagania sektora rolniczego. Płyta zapewnia optymalne warunki wewnątrz budynków i minimalizuje ewentualne straty. Dzięki efektywnej izolacji, Twoje produkty pozostają najlepszej jakości.
 
EUROTHANE Bi-4
 
 
Eurothane Bi-4 jest płytą poliuretanową pokrytą z dwóch stron bitumizowanym włóknem szklanym, bez posypki.  Jej przeznaczenie to głównie dachy płaskie i tarasy na podłożu betonowym.
 
EUROTHANE Bi-4A
 
 
Eurothane Bi-4 jest płytą poliuretanową pokrytą z dwóch stron bitumizowanym włóknem szklanym, bez posypki.  Jej przeznaczenie to głównie dachy płaskie i tarasy na podłożu betonowym.Eurothane Bi-4A jest wersją Eurothane Bi-4 ze spadkiem. System pozwala na doskonałe odprowadzanie wody.
 
 
 
EUROTHANE G
 
 
Eurothane G, idealna wewnętrzna izolacja, jest unikatowym i trwałym produktem firmy Recticel.  Decydując się na panele Eurothane G otrzymujesz nie tylko doskonałą izolację o wysokich parametrach ale jednocześnie nowe wykończenie ściany przygotowane do malowania, tapetowania oraz przystosowane pod montaż przedmiotów. 
 
EUROTHANE Silver
 
 
Eurothane Silver jest uniwersalną płytą termoizolacyjną przeznaczoną na dachy płaskie posiadającą jak 

 

wszystkie nasze produkty znak jakości Keymark. Materiał posiada wyjątkowe wartości izolacyjne, jako że ich współczynnik Lambda (λ) wynosi tylko 0,022 W/mK.
 
EUROWALL
 
 
Eurowall przedstawia nowoczesny system wykończenia płyt typu pióro-wpust. Gwarantuje to doskonałe łączenie niczym zamek pomiędzy wszystkimi panelami. Eurowall pokryte jest dwoma różnymi rodzajami okładzin: jedna ze stron jest odblaskowa - skierowana w stronę przestrzeni powietrznej, druga zaś matowa – montowana do wewnętrznej strony muru szczelinowego.
 
EUROWALL 21
 
 
Panele Eurowall  21 są wykończone zamkiem typu pióro-wpust, co zapewnia doskonałe połączenie i eliminuje powstawanie mostków termicznych. Ten nowoczesny system rowkowy blokuje płyty na wszystkich czterech stronach, co zapewnia doskonałe połaczenie płyt i optymalną izolację.
 
POWERDECK
 
 
Powerdeck został zaprojektowany z myślą o jego  zastosowaniu na dachu płaskim, wyprodukowany z pianki typu TAUfoam by Recticel. Dzięki unikalnej strukturze komórkowej izolowanie budynków przy użyciu  materiału Powerdeck jest bezpieczne nawet w przypadku ognia.
 
POWERDECK B
 
 
Powerdeck B został stworzony specjalnie, jako izolacja dachów płaskich. Jest to materiał z rdzeniem z pianki typu TAUfoam by Recticel, która dzięki unikalnej strukturze komórkowej zabezpiecza budynki nawet w przypadku postania ognia.  
 
POWERDECK F
 
 
Powerdeck F został stworzony specjalnie, jako izolacja dachów płaskich. Jest to materiał z rdzeniem z pianki typu TAUfoam by Recticel, która dzięki unikalnej strukturze komórkowej izoluje znacznie lepiej niż inne typy materiałów ocieplających

POWERDECK F A
 
 
Płyta Powerdeck F A została zaprojektowana specjalnie z przeznaczeniem na dachy płaskie. Wykonana jest ze specjalnej pianki typu TAUfoam by Recticel, która dzięki specjalnej strukturze komórek sprawia, iż dach zaizolowany w ten sposób jest bezpieczny nawet w przypadku powstania ognia.

POWERLINE
 
 
Płyta Powerline pozwala zapewnić optymalne warunki wewnątrz budynków chroniąc zarówno przed upałem jak i chłodem. Dzieki zastosowaniu efektywnej termoizolacji koszty ogrzewania zostają znacznie zredukowane, a to dla przedsiębiorcy oznacza oszczędność pieniędzy.
 
POWERROOF
 
 
Izolacja dachu płytą PIR POWERROOF firmy RECTICEL jest szczególnie efektywnym rozwiązaniem dedykowanym dla wymagających klientów oczekujących efektu energooszczędnego lub pasywnego.  Izolacyjne płyty POWERROF zastosowane, jako ocieplenie dachu skośnego opatrzone są po obwodzie w zamek typu pióro - wpust, przez co eliminują w izolacji dachu efekt mostka termicznego. Dzięki specjalnej okładzinie z grubego aluminium stanowiącej ekran odbijający zimą ciepło do wnętrza budynku izolacyjne płyty PIR POWERROOF stanowią niezwykle efektywne rozwiązanie.

 
przejdź do: 
 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.
 
 
 
 
 
Copyright 2023 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl