Akcesoria okapowe Braas

|   AKCESORIA OKAPOWE   |
 
przejdź do:

 
 
 
 
 
 
 
AKCESORIA OKAPOWE
 
Figaroll
Ta elastyczna taśma służy do uszczelnienia przejścia elementów przez folię dachową. Mogą to być przewody kominków wentylacyjnych lub odpowietrzników instalacji sanitarnej, okna dachowe itp. Zbrojenie siatką aluminiową zapewnia stabilność ukształtowanej formy.
 
Uszczelka wentylacyjna kalenicy
Element niezbędny przy suchym sposobie układania gąsiorów na kalenicy, zapewniający właściwą wentylację połaci. Elastyczne boczne listki połączone włókniną, dopasowują się do profilu pokrycia. Otwory z wywiniętymi do góry krawędziami w górnej części wyprowadzają powietrze spod pokrycia.
 
Taśma uszczelniająco-wentylacyjna do dachówki Tegalit
 
Wyrób specjalnie dostosowany do specyfiki układania gąsiorów do Tegalitu na kalenicach*. Uszczelnia kalenicę, zapewniając jednocześnie wymagany przepływ powietrza spod dachówek.
* Na grzbietach dachów krytych Tegalitem można zastosować taśmę Metalroll
 
Grzebień okapu z kratką wentylacyjną
 
Zapewnia wymagany przekrój wlotu powietrza pod pokrycie, a także zabezpiecza dach przed przedostawaniem się pod jego połać ptaków oraz drobnych gryzoni. Dodatkowo posiada zatrzaskowo mocowane podkładki, umożliwiające mocowanie haków rynnowych bez konieczności wycinania fragmentów kratki.
 
Grzebień okapu
Zastosowany w okapie dachu, dzięki elastycznym, dopasowującym się do spodniego profilu pokrycia listkom, zapobiega przedostawaniu się pod połać dachu ptaków, drobnych gryzoni i innych zwierząt.
 
Taśma wentylacyjna okapu
Perforowana taśma z PVC służąca zabezpieczeniu szczelin wentylacyjnych w okapie przed dostępem ptaków, owadów i gryzoni. Podnosi estetykę wykończenia okapu, umożliwiając wlot powietrza pod połać.
 
Duro Vent - dachówka z kominkiem wentylacyjnym
 
Kominek wentylacyjny Duro Vent wykonany jest z wysokiej jakości tworzywa sztucznego o stabilnym kolorze (nie odbarwia się pod wpływem promieni słonecznych). Służy przede wszystkim do wentylacji pomieszczeń takich jak łazienki i kuchnie. Prostopadłe usytuowanie dolnej części kominka w stosunku do połaci umożliwia łatwe przejście przez wszystkie warstwy dachu (folia, deskowanie, wykończenie), gdyż otwór ma zawsze kształt okrągły. Wpływa również na dokładność ułożenia izolacji termicznej w obrębie kominka, ograniczając powstawanie mostków cieplnych.

 

przejdź do:


 
Niniejsza strona internetowa ma charakter wyłącznie informacyjny, a informacje na niej umieszczone nie są prawnie wiążące. Nie stanowią one oferty handlowej, w tym w rozumieniu art. 66 § 1 kodeksu cywilnego oraz zapewnienia, a w szczególności w rozumieniu art. 5561 kodeksu cywilnego.
 
Copyright 2022 by FalBud.pl | All rights reserved. Projekt i realizacja: intsc.pl